پاورسل,فروشگاهی پاورپوینت ,وانواع پاورپوینت ها در تمامی رشته ها و زمینه های مختلف

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه خرید: در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید.در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.هدف فروشگاه کمک به سیستم آموزشی میباشد.

پاورپوینت اقلیم گرم و خشک

 

نوع فایل:  ppt _ pptx ( پاورپوینت )

( قابلیت ویرایش )

 


 قسمتی از اسلاید : 

 

تعداد اسلاید : 36 صفحه

بسم الله الرحمن الرحیم موضوع اقلیم گرم و خشک حوزه های اقلیمی در جهان انواع پوشش سقف با توجه به نوع اقلیم -صاف - سقف مسطح حدود تقسیمات چهارگانه اقلیمی در ایران موقعیت جغرافیایی یزد استان يزد با مساحت حدود 131575 كيلومتر مربع در قسمت مركزي فلات ايران قرار دارد.
اين استان در 29 درجه و 35 دقيقه تا 35 درجه و 7 دقيقه عرض شمالي و 52 درجه و 50 دقيقه تا 58 درجه و 16 دقيقه طول شرقي واقع شده است .
و در برگيرنده نامناسب‌ترين عوامل طبيعي غالب بر فلات مركزي ايران است.
استان يزد بوسيله استان اصفهان در شمال و شمال غربي ، فارس در جنوب غربي ، كرمان در جنوب شرقي و استانهاي خراسان رضوي و خراسان جنوبي و سمنان در شمال شرقي محدود شده است.
تقسيمات سياسي استان بر اساس آخرين تقسيمات كشوري در سال 1386 استان يزد از 10 شهرستان تشكيل شده كه شامل 23 شهر ، 20 بخش و 51 دهستان مي‌باشد. اقليم و آب و هوا درفلات ايران قرار دارد استان يزد با مساحت حدود 131575 كيلومتر مربع در قسمتمركزي و در برگيرنده نامناسبترين عوامل طبيعي غالب بر فلات مركزي ايران است .
اين استان داراي پستي و بلندي‌هاي‌متنوعي بوده است بطوريكه ارتفاع مختلف آن متفاوت و از حدود 660 متر ازسطح درياي ‌آزاد (شهرستان طبس) تا 4075 متر (شيركوه) تغيير مي‌كند. تراكم ارتفاعات در سه رشته مجزا كه عمدتاً جبال مركزي ايران را دنبال مي‌كند، ديده مي‌شود كه روند آنها شمال غربي – جنوب شرقي است. شدت وزش باد در استان به علت لخت بودن دشتها و كوهستانها زياد مي‌باشد.
جهت وزش باد در شش ماه اول سال شمال غربي و در چهارماه آبان تا بهمن جنوب شرقي مي‌باشد.
وزش باد غالب در دو ماه اسفند و مهر از غرب مي‌باشد.
سرعت باد به صورت طوفان‌هاي سهمگين شني مي‌تواند تا 90 كيلومتر در ساعت برسد و حتي اين سرعت در يزد تا 120 كيلومتر نيز ثبت شده است. بخش اعظم بارندگي استان در زمستان ، بهار و پاييز رخ مي‌دهد.
همچنين بارندگي‌هاي تابستانه در مناطق پست ، صفر و در مناطق مرتفع نيز بسيار ناچيز است.
ميزان بارندگي‌سالانه در قسمت‌هاي مختلف استان متغير و با ارتفاع افزايش مي‌يابد. جدول شماره (2) وضعيت بارند گي مناطق مختلف را نشان مي‌دهد.
نوسان درجه حرارت در زمستان و تابستان حتي در شب و روز بسيار زياد است .
درجه حرارت بيشينه و كمينه ساليانه بين 45 درجه سانتيگراد بالاي صفر و 20 درجه سانتيگراد زير صفر متغيير است.
جدول زیست اقلیمی: با توجه به این جدول می توان نوع اقلیم را بسته به دما و رطوبت هوا بررسی کرد.
نمودار جهت وسرعت باد: اختلاف درجه حرارت و فشار هوا به علاوه دوران کره ی زمین باعث جابه جائی هوا و در نتیجه باد می شود.به دلیل این که باد با خود ابرهای باران زا را به ارمغان می آورد ، بدون وجود باد زندگی در روی کره ی زمین برای بشر غیر ممکن است.
محاسبه شاخصهای اقلیمی موثر بر اسایش: (H=ta+5(e-10) :H درجه آسایش :-ta دمای هوا برحسب درجه سانتیگراد :e فشار بخار آب بر حسب میلی بار CI=I+Di :CI شاخص آسایش :I ضریب دمای موثری است که شامل اثر متقابل دما ورطوبت درهوای ساکن میشود. :Di ضریب دیگری است که کاهش دما را به علت وزش باد درفرمول دخالت می دهد.
در این جدول منطقه آسایش انسان در ارتباط با دو عنصر اقلیمی دم

  متن بالا فقط قسمتی از محتوی متن پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل را فورا دانلود نمایید 

 


  لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت:  ................... توجه فرمایید !

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد
  • در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه جهت کمک به سیستم آموزشی برای دانشجویان و دانش آموزان میباشد .

  « پرداخت آنلاین »


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
16_1053674_7456.zip5.5 MB